Evolution

Įkvepiančių ir jausmus sustiprinančių metalinių baldų bei interjero detalių, išsiskiriančių savo autentiška oksiduoto metalo apdaila, kolekcija.

Įkvėpta Gamtos

Visi kopar. gaminiai pasižymi nepriekaištinga kokybe, kuri užtikrinama subtilaus ir itin kruopštaus žmogaus rankų darbo dėka. Ilgamečių meistrystės tradicijų, meilės medžiagai bei oksidacijos ir šlifavimo technikų pagalba kopar. meistrai atskleidžia neišmatuojamas metalo galimybes. Mūsų autentiška oksidacijos apdaila leidžia gerokai paspartinti ir norimu laiku sustabdyti įprastą gamtoje metalo senėjimo procesą, taip sukuriant stulbinantį, unikalų meno kūrinį, tampriai besisiejantį su gamta.

Įkvėpti Gamtos metalai tampa priemone, suteikiančia formą meninei vaizduotei. Tarsi vaizdinga pasaka, kurianti šviesiai mėlynos ir žalios spalvos atspalviais bei jų begalinėmis variacijomis tapytus peizažus. Oksidacijos proceso metu išgaunama neišmatuojama spalvų galybė suteikia metalo paviršiui nepaprasto gyvybingumo, kuris ir skatina mūsų meistrus kurti šiuos vienetinius, laikui nepavaldžius bei dėmesio centre bet kurioje erdvėje atsiduriančius baldus ir dizaino elementus.

Stalo kojos

Susipažinkite su gausiu kopar. stalo kojų, lengvai pritaikomų patiems įvairiausiems stalviršiams, pasirinkimu. Galima rinktis iš skirtingų formų, dydžių, aukščio variantų ir net galybės spalvų alternatyvų. Neabejotinai rasite dizainą, kuris tiks Jūsų ieškomam stalo tipui įgyvendinti: žemam stalui, kavos staliukui, valgomajam stalui ar net konferencijų bei susitikimų stalui.

Kolekcijos

Peržiūrėkite mūsų vienetinius metalinių baldų ir kitų interjero dizaino elementų kolekcijų gaminius, kurie jau yra paruošti ir galėtų būti Jums išsiųsti nedelsiant.
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.