Apie apdailas išsamiau

Norint sukurti išskirtinį meno kūrinį iš metalo, būtinos ne tik išsamios žinios ir meilė šiai medžiagai bei jos beribėms galimybėms, bet ir kūrybiškumas, nuolatinės technologinės inovacijos.

Išskirtinis dėmesys detalėms ir tik rankiniu būdu atliekama gaminių apdaila liudija mūsų įmonės tapatybę ir giliai įsišaknijusį norą eksperimentuoti su metalu, išmėginant visas jo variacijų ir derinių galimybes.
Mūsų išgaunamų stulbinančių dekoratyvinių vario, žalvario ir aliuminio apdailų kiekis nuolat plečiasi. Čia pristatome pagrindinius šiuo metu mūsų taikomus metalinių baldų ir kitų interjero dizaino elementų apdailos būdus. Ne kiekvienam metalui gali būti taikomos visų tipų apdailos. Kviečiame peržiūrėti šiuo metu mūsų asortimente esančius gaminius, kurie jau yra paruošti ir galėtų būti Jums išsiųsti nedelsiant. Jei matote Jums patinkančią metalo apdailą, bet nerandate Jus dominančio produkto dizaino (pvz.: norimos formos ar dydžio), susisiekite su mumis, kad įsivertintume, ar įmanoma Jums pagaminti produktą pagal individualų užsakymą. Identiškai, jei Jus matote produkto dizainą, bet Jums reikia konkrečios spalvos ar atspalvio metalo apdailos, atsiųskite mums pavyzdines nuotraukas naudodami mūsų individualaus užsakymo formą, kad galėtume Jums padėti.

Šlifuotas metalas

Žalvaris / Varis / Aliuminis
Metalo šlifavmas – unikali kopar. sukurta rankų darbo apdaila, skirta metalo gaminiams, naudoti viduje ir lauke. Metalui besisukant didesniu nei 1000 apsisukimų per minutę greičiu ant mūsų pačių sukurtų staklių, meistrai itin atidžiai rankomis šlifuoja jo paviršių. Taip išgaunamas subtilus it satinas metalo paviršius su unikaliu tekstūriniu raštu, kuris vėliau padengi,amas apsaugančiu matiniu arba blizgiu laku.
Nėra nieko panašaus į tikro metalo kuriamą prabangos ir elegancijos pojūtį, kuris juntamas juo dekoruotose erdvėse. Tad net neabejojame, kad išskirtinės šlifuoto vario, žalvario ar aliuminio savybės suteiks solidumo, elegancijos, šilumos bei jaukumo ir Jūsų erdvei.

Sendintas (arba Patinuotas)

Žalvaris / Varis / Aliuminis
kopar. autentiška rankų darbo apdaila – metalo sendinimo technika – pasiekiama itin švelniai, kontroliuojamai ir tikslingai dengiant metalus specialia medžiaga, kuri pagreitina jų natūralų senėjimo procesą.
Tikime, kad kokybiški daiktai nepavaldūs laikui. Tad ir savo unikalią sendinto metalo apdailą prilyginame tarsi švelniam laiko prisilietimui, kuris natūralius metalus – aliuminį, žalvarį ir varį –apgaubia ypatingu, pritemdančiu jų originalius atspalvius, savito vintažinio žavesio turinčiu sluoksniu. Pastarasis vėliau padengiamas apsaugančiu matiniu arba blizgiu laku. Sendinto metalo baldai ir kitos interjero detalės ne tik harmoningai įsilieja į bet kokią erdvę, bet ir suteikia jai savitos elegancijos bei solidumo.

Oksiduotas metalas

Žalvaris / Varis
Metalo oksidavimas – dar viena autentiška kopar. metalo apdailos technika, pasiekiama itin kruopštaus rankų darbo dėka, apjungiant ugnį, oksidaciją ir specialius pigmentus. Gautas rezultatas padengiamas jį apsaugančiu matiniu arba blizgiu laku, kad būtų galima užtikrinti tiek metalo spalvų, tiek ir pačios tekstūros patvarumą. Visas metalo oksidacijos procesas gali trukti nuo 24 valandų iki savaitės ar net ilgiau. Apdailos proceso metu naudojamas specialus patinavimo skystis, leidžiantis išgauti begalines, įkvėptas gamtos ir jos elementų spalvines paviršiaus variacijas – nuo natūralaus šviesiai mėlyno iki žalio žalvario efektui sukurti.

Tendencijos gali sumenkti ir išnykti, tačiau stilius ištveria laiko išbandymus

Interjero dizainas yra menas, įtakojantis mūsų nuotaiką, sveikatą ir savijautą. Būdamas apčiuopiama išraiškos jėga, galinti nuraminti, atspindėti ir įkvėpti, interjero dizainas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Namai ir darbo erdvės – tarsi mūsų privačios šventovės – pasakoja apie mūsų gyvenimą vizualiai, emocingai ir jausmingai. Skirkite šiek tiek laiko pasižvalgyti po mūsų įgyvendintus unikalaus dizaino projektus, pasisemkite įkvėpimo. Jūsų išsvajoto stiliaus istorija yra viduje, o Jūs galite būti ir esate jos autorius.

Mūsų metalų savybės:

Sužinoti daugiau apie:
Sužinoti daugiau apie:

Kolekcijos

Peržiūrėkite mūsų vienetinius metalinių baldų ir kitų interjero dizaino elementų kolekcijų gaminius, kurie jau yra paruošti ir galėtų būti Jums išsiųsti nedelsiant.
Mums metalas nėra tik paprasta, blizgesio suteikianti medžiaga, bet labiau brangių ir šiltų kokybiškų medžiagų atspindys, galiausiai virstantis prabangaus dizaino, laikui nepavaldžiais elegantiškais baldais ir interjero detalėmis.
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.