Aukštasis metalo menas

paverčiantis metalą bet kokią erdvę papildančiais ir teigiamą energiją spinduliuojančiais dizaino elementais.

Čia, kopar., tvirtai tikime, kad unikalus dizainas yra paprastumo, estetikos ir funkcionalumo derinys, sukuriamas kruopščiai dirbant su pačios aukščiausios kokybės medžiagomis.

Mūsų išskirtinė tauriųjų metalų triada

Praktiška. Tvaru. Žavinga
Metalai – ypatinga natūrali medžiaga, žmogaus naudojama jau tūkstančius metų. Mūsų naudojami taurieji metalai – varis, žalvaris ir aliuminis – ir taikomos unikalios apdailos technikos, suteikia beribes kūrybos galimybes, leidžiančias mums pasiūlyti aukščiausios kokybės, rankų darbo vienetinius sprendimus net ir patiems įnoringiausiems klientams. Metalai itin tvari medžiaga, dėl jų išteklių gausos ir 100% perdirbimo galimybės. Nenuostabu, kad interjero dizaine vis labiau populiarėja vario, žalvario ir aliuminio sprendimai, sėkmingai pritaikomi gyvenamosiose, komercinėse ir prekybos patalpose visame pasaulyje.

Varis

Viena gražiausių natūralių medžiagų – varis – yra seniausias metalas, žmogaus pradėtas naudoti prieš daugiau nei 10 000 metų. Varis yra kalus ir vienas minkščiausių metalų. Jis taip pat yra lengvas metalas, todėl puikiai tinka interjero detalėms kurti arba panaudoti ten, kur anksčiau buvo keliami svorio apribojimai.

Žalvaris

Kalus, patvarus ir plastiškas vario (80-95 proc.) ir cinko lydinys, pradėtas naudoti vėlyvajame bronzos amžiuje. Tai nepaprastai universalus metalas, kuriam būdingas savitas grožis, kurį iš dalies gali lemti ir mūsų įgimtas potraukis aukso spalvai ar pačiai saulei. Šlifuotas žalvaris buvo ypač populiarus Viktorijos ir Edvardo laikais, todėl tapo gan dažnu namų apyvokos baldų, furnitūros, durų ir langų bei besikuriančios automobilių pramonės metalu ir apdaila.

Aliuminis

Vienas iš naujausių metalų, kuriuos atrado žmogus. Gamtoje aliuminis randamas tik junginiuose, todėl jis buvo atrastas tik XIX amžiuje, tobulėjant chemijai ir atsiradus elektrai.

Mūsų metalų savybės:

Sužinoti daugiau apie:
Sužinoti daugiau apie:

Tendencijos gali sumenkti ir išnykti, tačiau stilius ištveria laiko išbandymus

Interjero dizainas yra menas, įtakojantis mūsų nuotaiką, sveikatą ir savijautą. Būdamas apčiuopiama išraiškos jėga, galinti nuraminti, atspindėti ir įkvėpti, interjero dizainas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Namai ir darbo erdvės – tarsi mūsų privačios šventovės – pasakoja apie mūsų gyvenimą vizualiai, emocingai ir jausmingai. Skirkite šiek tiek laiko pasižvalgyti po mūsų įgyvendintus unikalaus dizaino projektus, pasisemkite įkvėpimo. Jūsų išsvajoto stiliaus istorija yra viduje, o Jūs galite būti ir esate jos autorius.

Kolekcijos

Peržiūrėkite mūsų vienetinius metalinių baldų ir kitų interjero dizaino elementų kolekcijų gaminius, kurie jau yra paruošti ir galėtų būti Jums išsiųsti nedelsiant.
Mums metalas nėra tik paprasta, blizgesio suteikianti medžiaga, bet labiau brangių ir šiltų kokybiškų medžiagų atspindys, galiausiai virstantis prabangaus dizaino, laikui nepavaldžiais elegantiškais baldais ir interjero detalėmis.
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.