Element

Mūsų kruopštaus rankų darbo dizaino detalių, išsiskiriančių savo autentiška metalo sendinimo apdaila, kolekcija, neabejotinai paliekanti puikų vizualinį įspūdį bet kurioje interjero erdvėje.

Paglostyta Laiko

Metalai – ypatinga natūrali medžiaga, žmogaus naudojama jau tūkstančius metų. Norint sukurti išskirtinį meno kūrinį iš metalo, būtinos ne tik išsamios žinios ir meilė šiai medžiagai bei jos beribėms galimybėms, bet ir kūrybiškumas, nuolatinės technologinės inovacijos. kopar. autentiška rankų darbo apdaila – metalo sendinimo technika – pasiekiama itin švelniai, kontroliuojamai ir tikslingai dengiant metalus specialia medžiaga, kuri pagreitina jų natūralų senėjimo procesą.

Paglostyta Laiko – mūsų unikali rankų darbo apdaila, kuri, tarsi švelnus laiko prisilietimas, natūralius metalus apgaubia ypatingu, pritemdančiu jų originalius atspalvius, savito vintažinio žavesio turinčiu sluoksniu. Sendinto metalo baldai ir kitos interjero detalės ne tik harmoningai įsilieja į bet kokią erdvę, bet ir suteikia jai savitos elegancijos bei solidumo.

Stalo kojos

Susipažinkite su gausiu kopar. stalo kojų, lengvai pritaikomų patiems įvairiausiems stalviršiams, pasirinkimu. Galima rinktis iš skirtingų formų, dydžių, aukščio variantų ir net galybės spalvų alternatyvų. Neabejotinai rasite dizainą, kuris tiks Jūsų ieškomam stalo tipui įgyvendinti: žemam stalui, kavos staliukui, valgomajam stalui ar net konferencijų bei susitikimų stalui.

Kolekcijos

Peržiūrėkite mūsų vienetinius metalinių baldų ir kitų interjero dizaino elementų kolekcijų gaminius, kurie jau yra paruošti ir galėtų būti Jums išsiųsti nedelsiant.
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.