Mūsų paveldas

Išskirtinė kokybė

Tradicinė meistrystė

Unikalus dizainas

kopar. savo gamyboje apjungia novatoriškas ir šimtmečius menančias technologijas, kad gimtų išskirtinės kokybės, laikui nepavaldžios estetikos vienetiniai kūriniai. Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kad susipažintumėte su mumis artimiau

kopar. istorija. – tarsi nesibaigiantis žygis išskirtinės meistrystės, neprilygstamo dizaino ir nepriekaištingos kokybės link.

kopar. įmonę įkūrė juvelyrų šeima – tėvas ir du jo sūnūs – norėdami išnaudoti savo beribę aistrą iš kartos į kartą perduodamoms, šimtmečius menančios meistrystės tradicijoms ir kylančioms novatoriškoms idėjoms gamybos procesuose, taip sukuriant visiškai originalius, rinkoje dar nematytus gaminius.
Šiandien kopar. remiasi ne tik įgytomis gausiomis žiniomis, įkvėpimu ir techniniais įgūdžiais gintaro aksesuarų kūrimo laikotarpiu, bet visų pirma kūrybinėmis žiniomis ir stipriu noru nuolat tobulėti išaukštinant tauriųjų metalų – vario, žalvario ir aliuminio – unikalumą, rafinuotumą ir tik šiems metalams būdingą žavesį.
Mūsų tikslas yra tiesiog didis noras tai, kas atlieką tiesiog funkciją, paversti į tai, kas yra gražu, tai, kas yra įprasta pakeisti į nepaprastą, o rutiną – į tobulą malonumą.
Šiandien kopar. laikoma viena lyderiaujančių specializuotų metalinių baldų ir interjero dizaino elementų gamintojų, džiuginančių savo kūriniais, sėkmingai „apsigyvenusiais“ išskirtiniuose interjeruose įvairiuose pasaulio kampeliuose.
Didžiuojamės galėdami kurti neprilygstamos kokybės, prabangos ir grožio metalinius baldus, skirtus praturtinti Jūsų kasdienybę. Gaminamas rankomis iš tauriųjų metalų – vario, žalvario ir aliuminio – pagal ilgametes tradicijas menančią amatininkų techniką, kiekvienas kopar. kūrinys pilnas istorijos ir paveldo. Unikali rankų darbo apdaila, taikoma gamybos proceso pabaigoje, kopar. gaminius padaro ne tik kerinčiais, bet ir nepakartojamais.

Menininkas, vienu metu įdarbinantis savo rankas, galvą ir širdį, kuria šedevrą.

- Amit Kalantri, Wealth of Words

Norint sukurti išskirtinį meno kūrinį iš metalo, būtinos ne tik išsamios žinios ir meilė šiai medžiagai bei jos beribėms galimybėms, bet ir kūrybiškumas, nuolatinės technologinės inovacijos.

Pasirinkdami kopar. gaminį, Jūs gaunate ne tik baldą. Jūs tampate išdidžios, išskirtinės ir gražios meistrystės tradicijos dalimi, kurioje niekas nėra palikta atsitiktinumui. kopar. visi baldai ir interjero detalės gaminami su didele meile dizainui ir pačio gamybos proceso istorijai.kopar. gali pasigirti pačiais giliausiais įgūdžiais ir patirtimi renkantis tinkamas medžiagas perdirbimui. Tuo tarpu įmonės meistrai kiekvienam savo rankų darbo kūriniui iš vario, žalvario ir aliuminio prideda dar ir ypatingos magijos, taip užtikrindami gaminių nepriekaištingą kokybę ir neprilygstamą eleganciją.

Susipažinkite su mūsų naujienomis

Apie mus rašo

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.