Genesis

Laikui nepavaldžių metalinių baldų bei interjero detalių, išsiskiriančių savo autentiška meistrų rankomis šlifuoto metalo apdirbimo technika, kolekcija.

Palytėta Žmogaus

kopar. gamybos proceso pagrindas – subtilus ir itin kruopštus žmogaus rankų darbas, užtikrinantis mūsų gaminių unikalumą bei nepriekaištingą kokybę. Apjungdami novatoriškas technologijas ir ilgametes meistrystės tradicijas, stengiamės atskleisti unikalų ryšį tarp žmogaus ir medžiagos, tuo pačiu išlaikant pagarbą tauriųjų metalų natūralumui, kuris taip intriguoja išnaudoti jų beribes galimybes.

Palytėta Žmogaus – mūsų slapta formulė, „šaltus“ metalus paverčianti vienetiniais baldais ir aksesuarais, įgalinantiems tauriuosius metalus – aliuminį, žalvarį ir varį – atsidurti dėmesio centre ir pagaliau suspindėti sava šviesa.

Stalo kojos

Susipažinkite su gausiu kopar. stalo kojų, lengvai pritaikomų patiems įvairiausiems stalviršiams, pasirinkimu. Galima rinktis iš skirtingų formų, dydžių, aukščio variantų ir net galybės spalvų alternatyvų. Neabejotinai rasite dizainą, kuris tiks Jūsų ieškomam stalo tipui įgyvendinti: žemam stalui, kavos staliukui, valgomajam stalui ar net konferencijų bei susitikimų stalui.

Kolekcijos

Peržiūrėkite mūsų vienetinius metalinių baldų ir kitų interjero dizaino elementų kolekcijų gaminius, kurie jau yra paruošti ir galėtų būti Jums išsiųsti nedelsiant.
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.