Pristatymas

 • Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams įvairias pristatymo galimybes. Jūsų įsigytas kopar. produktas bus pristatytas vieno iš mūsų patikimų kurjerių pilnai apdraustas ir saugiai supakuotas.
 • Pristatysime Jūsų užsakymą adresu, kurį mums nurodėte užsakymo pateikimo metu. Jūs esate atsakingi už tai, kad pristatymo adresas, kurį mums nurodėte, būtų teisingas ir tikslus. Kurjeriui pristačius siuntą Jums reikės pasirašyti.
 • Jei pageidaujate pakeisti pristatymo adresą, po to, kai jau buvo pateiktas Jūsų užsakymas, labai svarbu nedelsiant susisiekti su mumis el. paštu: [email protected] Kai Jūsų užsakymas bus išsiųstas, mes jau nebegalėsime pakeisti tos konkrečios siuntos pristatymo duomenų.
 • Pakeitus pristatymo adresą po to, kai Jūsų užsakymas jau buvo išsiųstas, bus taikomas papildomas pristatymo mokestis, lygus papildomo siuntimo išlaidoms toje šalyje.
 • Užsakymus pristatome su Lietuvos paštu, UPS, DHL ir kitomis kurjerių tarnybomis. Siuntoms taikomos šių tarnybų sąlygos ir taisyklės, o tai reiškia, kad siuntai patekus į Lietuvos pašto, UPS, DHL ar kitos kurjerių tarnybos rankas, jos yra atsakingos už nepažeistos ir nesugadintos siuntos pristatymą.
 • kopar. siūlo standartinį pristatymą visame pasaulyje su išsiuntimu kitą darbo dieną. Siuntimo kaina nurodoma perkant prie kiekvienos prekės (PASTABA: į preliminarų pristatymo laiką neįskaičiuojami vėlavimai, atsiradę dėl netikėtų pristatymo paslaugų sutrikimų ar force majeure įvykių)

ES šalys

 • Pristatymo laikas – 2-5 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Dauguma mūsų užsakymų išsiunčiami per 3-5 darbo dienas nuo pirkimo

Ne ES šalys

 • Pristatymo laikas – 4-7 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Dauguma mūsų užsakymų išsiunčiami per 3-7 darbo dienas nuo pirkimo
 • Siuntoms į ne Europos Sąjungos šalis gali būti taikomi muito ir kiti papildomi mokesčiai. Visais atvejais už šias papildomas išlaidas atsakingas klientas ir jos bus apmokamos nurodytoje muitinės įstaigoje. kopar. įsipareigoja pasirūpinti visais reikalingais dokumentais, kad siunta būtų išmuitinama.
 • Už papildomą mokestį teikiama ir skubaus pristatymo visame pasaulyje paslauga. Bendra kaina skaičiuojama pagal pristatymo šalį atsiskaitymo metu. Visada galite stebėti savo greitojo pristatymo būseną naudodami specialų siuntos sekimo kodą kurjerių tarnybos svetainėje. Numatomas skubaus pristatymo visame pasaulyje terminas: iki 3 darbo dienų nuo išsiuntimo.
 • Visas prekes siunčiame per kurjerių tarnybas, kas leidžia sekti siuntą iškilus problemoms. Mes visada saugiai supakuojame daiktus, kad sumažintume bet kokią siuntos pažeidimo riziką. Prekės yra apdraustos siuntimo metu. Gavę siuntą būtinai patikrinkite pakuotės turinį. Jei prekės Jus pasiekia pažeistos, praneškite apie tai siuntą pristačiusiai įmonei. Per 2 dienas nuo pažeistos siuntos gavimo ir pranešimo apie tai, jūs turite grąžinti sugadintas prekes mums. kopar. neatsako už transportavimo metu sugadintas prekes.
 • Jeigu mūsų pristatomos prekės yra ne tokios, kokias užsisakėte arba yra sugadintos ar brokuotos arba pristatytas netinkamas jų kiekis, mes neprisiimame atsakomybės, nebent per 7 darbo dienas nuo tokių prekių pristatymo datos Jūs praneštumėte mums apie šią problemą el. paštu. Jei tik įmanoma, mes visada stengiamės išspręsti bet kokią susidariusią problemą.
 • Jeigu Jūs negaunate Jūsų užsakytų prekių per numatytą pristatymo laiką, mes neprisiimame atsakomybės, nebent Jūs mus praneštumėte apie tai el. paštu ar telefonu.
 • Turite laikytis visų galiojančių reglamentų ir teisės aktų, įskaitant reikalingų muitinės, importo ar kitų leidimų mūsų prekėms įsigyti gavimą. Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl jūsų įsigytų prekių eksporto ar importo.
 • Jeigu Jūsų užsakymas yra grąžinamas mums, nes kurjeris ar pašto tarnyba dėl kokių nors priežasčių negalėjo Jums pristatyti Jūsų siuntos, Jūs būsite atsakingi už pakartotinio pristatymo išlaidas.

Itin gerai vertinama klientų

Gaminiai ir paslaugos, kuriais galite pasitikėti! Pasikliaukite mūsų klientais.

100% europietiškas rankų darbas

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje

2 metų garantija

Pagaminta produkcija

Peržiūrėti asortimentą

Sklandi gamyba

4 – 6 savaitės

Greitas pristatymas

2 – 5 darbo dienos
Saugūs apmokėjimo būdai
Atsinaujinantis asortimentas
Demonstracinė erdvė
Pačiame Europos centre
Puikūs pasiūlymai
Didmeniniai susitarimai
Vietinė gamyba
Pagaminta rankomis Lietuvoje
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.