Pirkimo – pardavimo taisyklės

Sveiki atvykę į kopar. internetinę svetainę, kurioje prekybą organizuoja, vykdo ir su ja susijusias paslaugas Pirkėjui teikia A. Juknos studija “A+L”, įmonės kodas: 240484130, adresas: Medžiotojų g. 8-5, Klaipėda, Lietuva. Žemiau paaiškinamos mūsų svetainėje parduodamų produktų pardavimo ir pristatymo sąlygos bei taisyklių taikymas. Prieš pirkdami produktus mūsų svetainėje, atidžiai perskaitykite šias taisykles ir sąlygas. Užsisakant mūsų produktus svetainėje, Jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis bei privatumo politika.
Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra atnaujinti, keisti ar pakeisti bet kurią mūsų pirkimo – pardavimo taisyklių, taip pat privatumo politikos dalį, retkarčiais paskelbdami atnaujinimus ir pakeitimus mūsų svetainėje. Jūsų pareiga yra periodiškai tikrinti, ar mūsų svetainėje nėra pakeitimų. Jūsų tolesnis naudojimasis šia svetaine arba prieiga prie jos po tokių pakeitimų įsigaliojimo bus laikoma, kad sutinkate su mūsų naujomis taisyklėmis ir sąlygomis bei privatumo politika. Jei nesutinkate su jokiais Taisyklių ar Privatumo politikos pakeitimais, turite nedelsdami nutraukti naudojimąsi svetaine.

PRISIJUNGDAMI, NAUDODAMIESI AR NARŠYDAMI ŠIOJE SVETAINĖJE AR BET KURIOJE IŠ ŠIOS SVETAINĖS SKILČIŲ, PUSLAPIŲ AR LANGŲ, NURODOTE, KAD PERSKAITĖTE, SUPRATOTE IR BESĄLYGIŠKAI SUTIKOTE SU ŠIOMIS PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖMIS IR SĄLYGOMIS.

Užsakymas

Apmokėjimas

Akcijos ir Nuolaidų Kodai

Autorių ir Nuosavybės Teisės

Autorių teisės © kopar. Visos teisės saugomos

Paskutinis bendrųjų pirkimo – pardavimo taisyklių atnaujinimas: 2021 m. vasario mėn.

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.